Tłumacze z pasją

Czerpiąc z bogatego i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tłumaczeń, oferujemy naszym klientom usługi językowe na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi dla klientów w kraju i za granicą.

Tworzymy zespół wyspecjalizowanych tłumaczy przysięgłych posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Tłumaczenia są naszą pasją i wykonujemy je z zaangażowaniem i profesjonalizmem każdego dnia. Wykonujemy tłumaczenia w dowolnych kombinacjach między językami: polskim, angielskim i francuskim. Oprócz samego tłumaczenia chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z procesem jego wykonania.

Nasza grupa powstała w wyniku wieloletniej współpracy, wielu szkoleń, które odbyliśmy razem. Mamy do siebie pełne zaufanie i codziennie wykonujemy naszą pracę rzetelnie i z pasją.

Na czele naszego zespołu stoi Piotr Gumola – Tłumacz przysięgły języka angielskiego i francuskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez ministra sprawiedliwości pod numerem TP/103/14.

W zakresie tłumaczeń specjalistycznych ukończył studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych, prawniczych i uwierzytelnionych z języka angielskiego w na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy (IPSKT) na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego z języka francuskiego.

Ukończył również szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu tłumaczeń, a zawód tłumacza wykonuje od ponad 20 lat.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych oraz Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy.

Prowadzi również kursy specjalistyczne z języka prawniczego i biznesowego z języków angielskiego i francuskiego.