Tłumaczenia

Wykonujemy również skuteczne tłumaczenia. Wszelkie informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

1115854 defining success

Firma szkoleniowa Promeritum

Poselska 12/2

03-931 Warszawa

NIP: 113-034-50-11

REGON: 016080890

Firma Promeritum istnieje na rynku od 2006 r. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów i tłumaczy, którzy specjalizują się w języku biznesowym i prawniczym. Prowadzimy zajęcia kursowe w naszej firmie oraz u klientów zewnętrznych.  

Naszą misją jest kompetentna i konsekwentna praca z osobami, które chcą w sposób zaangażowany doskonalić swoje umiejętności językowe. Z doświadczenia wiemy, że nauka języka obcego wymaga wytrwałości, tak więc doceniamy i wspieramy wysiłki wszyskich, którzy chcą z nami dzielić przygodę poznawania świata poprzez naukę innego języka niż ojczysty. Sposób nauki, jaki proponujemy, to przede wszystkim rzetelne zdobywanie praktycznych umiejętności językowych, które są wyjątkowo przydatne we  współczesnym świecie. Naukę języka obcego postrzegamy jednak również jako szansę na poznawanie otaczającego nas świata i rozwijanie czysto ludzkiej świadomości człowieka żyjącego w świecie globalizacji. 

Do klientów, dla których prowadziliśmy lub prowadzimy zajęcia, zaliczają się: Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania i Ekonomii przy Szkole Głównej Handlowej, Polska Rada Biznesu, Apsys Polska, Wejchert Golf Club, Hochtief Polska, Cefic Polska, ZTM i wiele innych.

Nasze kursy prowadzimy w sposób rzetelny i kompetentny, zależy nam na stałym doskonaleniu naszej oferty i bierzemy odpowiedzialność za postępy naszych kursantów. 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszych zajęć, które rozwijają nie tylko warsztat językowy, ale również poszerzają horyzonty i ogólną wiedzę o świecie.

Zespół Promeritum