Tłumaczenia

Wykonujemy również skuteczne tłumaczenia. Wszelkie informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Umowy w języku angielskim 

1221952 to sign a contract 3

Poziom: B2-C1 (ponad średniozaawansowany)

Kurs prowadzony w języku angielskim i polskim

Zajęcia w grupach maks. 8-osobowych

Miejsce kursu: Warszawa, ul. Poselska 12/2.

Wersja miesięczna: 8 zajęć po 1,5 godz. Cena: 490 zł. Terminy: luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Wersja weekendowa: 12 godz. Cena: 490 zł. Terminy: 26-27 lutego, 16-17 marca, 6-7 kwietnia, 27-28 kwietnia, 25-26 maja, 18-19 maja, 8-9 czerwca

 

Opis kursu:

Kurs przeznaczony dla osób pragnących nauczyć się rozumieć i pisać umowy w języku angielskim. Podczas zajęć omawiane będą różne formy umów w języku angielskim z uwzględnieniem różnic między kontynentalnym (w tym polskim) systemem prawnym a systemem Common Law. Zostaną przećwiczone typowe zwroty i konstrukcje językowe występujące w umowach w języku angielskim, a także najczęściej spotykane trudności w ich rozumieniu i tłumaczeniu. 

Kurs zawiera elementy teoretyczne i praktyczne z przewagą tych drugich. Kursanci pracują na tekstach umów, uczą się rozumieć zapisy najczęściej występujące w umowach w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w języku angielskim i polskim.
Uwaga. W ramach kursu kursanci poznają specjalnie przygotowany zestaw najbardziej przydatnych tłumaczeń, zwrotów, terminów z zakresu języka prawniczego i biznesowego. Zestaw ten został opracowany na podstawie doświadczeń grupy tłumaczy i lektorów i stanowi swoistego rodzaju niezbędnik dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z językiem angielskim i chcą w tym języku wyrażać sprawy związane z polską rzeczywistością prawną czy ekonomiczną.

 

Zadaj pytanie, zgłoś uwagę lub propozycję kursu: 22 617 72 71 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.