Tłumaczenia

Wykonujemy również skuteczne tłumaczenia. Wszelkie informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Matura 2013 - skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

shutterstock 26085196

Poziom: matura poziom podstawowy i rozszerzony

Kurs prowadzony w języku angielskim i polskim

Zajęcia w grupach maks. 8-osobowych

Miejsce kursu: Warszawa, ul. Poselska 12/2.

Wersja semestralna: 30 zajęć po 1,5 godz. Cena: 1190 zł. Terminy: początek kursu od 11-go lutego 2013 r.

Wersja miesięczna: moduł Słownictwo lub Konwersacje 8 zajęć po 1,5 godz. Cena: 390 zł lub 490 zł. Terminy: luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Wersja weekendowa: moduł Słownictwo lub Konwersacje. 12 godz. Cena: 390 zł lub 490 zł. Terminy: 9-10 lutego, 23-24 lutego 2-3 marca, 16-17 marca, 23-24 marca, 6-7 kwietnia, 13-14 kwietnia, 20-21 kwietnia

 

Opis kursu:

Ze względu na pobliskość kilku szkół średnich, w których co roku organizowane są egzaminy maturalne, prowadzimy specjalne kursy przygotowujące.

Kurs stanowi pełne omówienie zagadnień gramatycznych, leksykalnych i tematycznych z programu szkoły średniej obowiązkujących na egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Prowadzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli i lektorów, którzy mogą poszczycić się stuprocentową dotychczasową zdawalnością egzaminu maturalnego przez swoich podopiecznych.

Kurs obejmuje również praktyczne wskazówki i rady pomagające jak najlepiej zdać egzamin.

Poszczególne etapy kursu są zgodne z podstawą programową nowej matury.

Wiedza kursantów jest na bieżąco weryfikowana poprzez regularne testy pisemne i ustne, podczas których uczą się oni radzić sobie nie tylko z wymogami językowymi, ale również ze stresem egzaminacyjnym.

Nasi nauczyciele i lektorzy biorą odpowiedzialność za jak najlepsze przygotowanie kandydatów do matury i w związku z tym od kursantów oczekiwana jest intensywna praca własna podczas wykonywania regularnie zadawanych prac domowych.

 

 

Zadaj pytanie, zgłoś uwagę lub propozycję kursu: 22 617 72 71 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.