Tłumaczenia

Wykonujemy również skuteczne tłumaczenia. Wszelkie informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kursy miesięczne

1099210 pie chart color 2

Kursy miesięczne odbywają się w formule 8 spotkań po 1,5 godz. w miesiącu (dwa spotkania w tygodniu). Są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy gwarantują nie tylko skuteczne przekazanie wiedzy, ale również stworzenie właściwych warunków dydaktycznych dla efektywnej nauki. 

Kursy odbywają się w grupach maksymalnie 8-osobowych, w firmie szkoleniowej Promeritum w spokojnej części Saskiej Kępy, w salach do nauki, które zapewniają spokój i możliwoś koncentracji. 

Kursy miesięczne skupiają się na określonych obszarach tematycznych (np. Umowy w języku angielskim) i są skierowane do osób, które chcą doskonalić swój język w ramach kursów krótszych niż semestralne. To są bardzo praktyczne moduły nauki języka, pozwolające doskonalić zagadnienia przydatne w codziennej pracy zawodowej, w której stosowanie języka angielskiego jest niezbędne.

 

Dostępne kursy miesięczne:

CV and Recruitment - skuteczne przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Poziom B1-B2. (terminy)

Umowy w języku angielskim - rozumienie i pisanie umów w języku angielskim. Poziom B1-C2. (terminy)

Professional English - praktyczne zagadnienia języka biznesowego i prawniczego. Moduł Business English lub Legal English. Poziom B1-B2. (terminy)

E-mail English - dla tych, którym zależy na profesjonalizmie korespondencji biznesowej w języku angielskim. Poziom B1-B2. (terminy)

Słownictwo - moduł tematyczny - poszerzenie słownictwa z danej dziedziny (Business English, Legal English, Basic concepts, Office and arrangements, Business World, Society). Poziom A2 lub B1-B2. (terminy)

Konwersacje - kurs mający na celu przełamywanie oporów w mówieniu. Poziom A2 lub B1-B2. (terminy)